X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Ośrodek Narciarski Bania Ski & Fun

Białka Tatrzańska
Ośrodek Narciarski Bania Ski & Fun jest idealnym miejscem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z narciarstwem.

Ośrodek Narciarski Bania Ski & Fun to idealna zimowa kraina dla osób, które rozpoczynają zabawy na śniegu. To wspaniały zimowy wypoczynek, szczególnie rodzinom z małymi dziećmi. Ośrodek narciarski Bania jest idealnym miejscem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z narciarstwem. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla rodzin z małymi dziećmi.
Do dyspozycji wypoczywający przygotowano cztery wyciągi: snowtubingowy, orczykowy, talerzykowy oraz 4-osobową kolej linowo-krzesełkową. Narciarze mogą skorzystać z trzech łatwych tras, każda o długości około 150 metrów. Z myślą o maluchach przygotowano także dodatkowe atrakcje: przedszkole narciarskie z „dmuchańców”, zimową karuzelę dla najmłodszych oraz tor snowtubingowy, czyli jazdę na oponkach.
Przy ośrodku działa szkółka narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego. Ośrodek narciarski Bania jest bezpośrednio połączony z Ośrodkiem narciarskim Kotelnica Białczańska. Białka Tatrzańska noclegi przy wyciągu Kotelnica oferuje noclegi dla każdego turysty.