X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Ośrodek domków wypoczynkowych

Zobacz szczegóły chyców potok 7
34-500 Zakopane
tel. + 48 886 076 852

 

Ośrodek Domków Wypoczynkowych

znajduje się w Zakopanem na ul. Chyców Potok, w pobliżu centrum handlowego Społem "Szymonek".

Niedaleko znajduje się również teatr Witkacego, oraz pętla busów, które dojeżdzają bezpośrednio do wszystkich stoków.


Oferujemy kompletnie urządzone, ogrzewane domki oraz apartamenty z aneksem kuchennym i balkonem. Na miejscu bezpłatny parking strzeżony oraz dostęp do bezprzewodowego internetu wifi. 


Domek w ośrodku to świetna baza wypadowa na wycieczki w Tatry, idealne miejsce na odpoczynek w gronie przyjaciół czy wakacje z dzieckiem Zakopane oferuje liczne atrakcje turystyczne. Nieopodal mieści się także aquapark. 


Organizujemy również kuligi bryczkami oraz saniami z pochodniami, podczas których jadąc malowniczymi trasami można zwiedzić Zakopane w domkach polecamy także dla grup zorganizowanych. 

 

Zakopane to jedna z najbardziej znanych miejscowości podhalańskich - miasto jest odwiedzane nie tylko przez Polaków, przyciąga również wielu turystów z różnych zakątków świata. Zakopane to wspaniałe miejsce, atrakcyjne dla pasjonatów sportów zimowych z całego świata. Wśród największych atrakcji miasta Zakopane znajduje się Gubałówka, skocznia narciarska Wielka Krokiew, Krupówki, kolejka linowa na Gubałówkę i na Kasprowy Wierch a także Morskie Oko.

 

Zapraszamy!