X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje u Kondysa Wojciech Kondys i Małgorzata Nowak

Zobacz szczegóły Nadwodnia 165
34-532 Czarna Góra
tel. 660 714 464

Witamy,
zapraszamy Państwa do naszego domu położonego w malowniczej miejscowości Czarna Góra blisko Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej (dzieli nas rzeka Białka), ok. 20 min. jazdy samochodem od Zakopanego i Nowego Targu.
Z okien naszego domu rozpościera się wspaniały widok na Tatry zarówno Polskie jak i Słowackie. Do stacji narciarskiej "Koziniec" i rzeki Białka mamy ok. 500 metrów.
 
Do dyspozycji Państwa mamy:
  • pokoje 2, 3, 4 osobowe każdy z łazienką,
  • aneks kuchenny,
  • pokój dzienny z TV,
  • bezprewodowy internet (Wi-Fi),
  • miejsce na ognisko i grill,
  • parking.
Miejscowość Czarna Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pieszych wędrówek górskich, zarówno w Polsce z racji bliskości Tatr i Zakopanego, jak i  na Słowacji (ok 6 km do granicy).
Zimą to wspaniałe miejsce do czynnego wypoczynku z uwagi na dużą ilość stacji narciarskich w okolicy - wspomniany już "Koziniec" i "Grapa" w Czarnej Górze, "Hawrań" w Jurgowie, czy też "Kotelnica" w Białce Tatrzańskiej.
Mamy tu również wiele innych atrakcji - baseny z wodą termalną w Białce Tatrzańskiej i w Bukowinie Tatrzańskiej, przełom rzeki Białki, spływ Dunajcem i in.
 
Uwaga! Wysokość ceny zależna jest od pory roku, ilości osób i długości pobytu.  W okresie Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Sylwestra obowiązują odrębne stawki cenowe. Zniżki dla dzieci.
 
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy przez formularz zapytań.

Serdecznie Państwa zapraszamy!