X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje Gościnne U JADAMA

Zobacz szczegóły Wojtyczków Potok 1A
34-532 Jurgów
tel. (18) 208-23-74

 
 
"U Jadama" to komfortowe pokoje gościnne tylko 4 km od Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej. Położone są w pełnej uroku, prawdziwej wsi Rzepiska ze wspaniałym widokiem na grań Tatr. Jest to znakomita lokalizacja dla tych, którzy poszukują spokoju a zarazem chcą być blisko atrakcji turystycznych. Pokoje gościnne "U Jadama" oprócz przestronnych pokoi mają możliwość zamówienia śniadań i obiadokolacji. Do dyspozycji goście mają parking, pomieszczenie gospodarcze na narty, rowery oraz ogród, aneks kuchenny. W jadalni jest też wspólna lodówka, czajnik elektryczny. 200 m od domu znajduje się stacja narciarska z wyciągiem orczykowym i wypożyczalnią sprzętu.
 
Atrakcje turystyczne:
spływ przełomem Dunajca;
- zamek w XIVw oraz zapora wodna w Niedzicy;
- Jaskinia Bielska na Słowacji;
- Szlaki Tatrzańskie;  
- termy w Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej.
 
Ośrodki narciarskie:
- Jurgów "Hawrań"
- Czarna Góra "Koźiniec"
- Białka Tatrzańska
- Bukowina Tatrzańska.
 
W SPRAWIE REZERWACJI I WSZELKICH INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY!!!

 Jurgów noclegi odznacza się niesamowitym położeniem, pod samymi szczytami, za dala od miast, tuż przy słowackiej granicy. W okolicy zobaczyć można ciekawy zespół szałasów pasterskich. Warto również z Jurgowa wybrać się w Tatry Wysokie Polskie i Słowackie. Poza turystyką pieszą okolice Jurgowa obfitują w dogodne tereny do jazdy rowerowej.
Zimą największą atrakcją Jurgowa jest znakomicie przygotowana stacja narciarska Jurgów-SKI. Działa zaledwie od czterech sezonów, a już pojawia się w czołówce rankingów wyciągów w Małopolsce. Stok w Jurgowie jest sztucznie naśnieżany, o nachyleniu północno-zachodnim, co sprawia, że nawet przy braku opadów śniegu, możliwe jest doskonałe przygotowanie tras narciarskich i maksymalne wydłużenie sezonu narciarskiego.