X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje gościnne U Leny

Zobacz szczegóły Kościuszki 137b
34-530 Bukowina Tatrzańska
tel. 667 345 405

Do dyspozycji oddajemy 18 miejsc noclegowych w pokojach 2 ,3 i 4 osobowych. W każdym pokoju znajduję się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym , tv, czajnik bezprzewodowy, Wifi. Dodatkowo do dyspozycji Gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnie.  
Od najbardziej popularnych term , Term Bukovina dzieli nas jedynie 1500 m  a w promieniu kilku kilometrów znajdują się również Terma Bania, Gorący Potok i Termy Szaflary.
Bukowina Tatrzańska dzięki dobrej lokalizacji to doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki piesze, wędrówki górskie, jak również wyprawy rowerowe.  
W pobliżu liczne wyciągi narciarskie, sklepy, restauracje, karczmy.

Zapraszamy przez cały rok!
 Wspaniała atmosfera i góralski klimat powodują, że wiele osób chętnie tutaj powraca, ponieważ jest to doskonała baza wypadowa na weekend, dłuższy urlop czy święta. Ciekawostką jest fakt, iż jedyne lodowce w Polsce istnieją wyłącznie w Bukowinie Tatrzańskiej. Zimą jest to raj dla narciarzy, którzy do wyboru mają bardzo dużo wyciągów narciarskich, o różnych stopniach trudności, z mnóstwem szkółek narciarskich jak i snowboardowych. Będąc w Bukowinie Tatrzańskiej warto odwiedzić Bukowiańskie Centrum Kultury - Dom Ludowy im. Franciszka Ćwiżewicz