X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje u Jantoska

Zobacz szczegóły Nadwodnia 33
34-532 Jurgów
tel. 608 304 515


Zapraszamy serdecznie

do naszego domu rodzinnego U Jantoska!

Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 2-, 3- oraz 4-osobowe z łazienkami w pokoju lub na korytarzu, oferujemy również apartament 2-pokojowy z miejscem na 4-5 osób.


Polecamy naszym Gościom całodzienne lub częściowe domowe wyżywienie, pozostawiamy jednak swobodę korzystania z kuchni i możliwość samodzielnego przygotowania posiłków oraz przechowywania żywności w lodówce. W obiekcie jest również przytulna jadalnia z kominkiem i dużym TV.


Zapewniamy naszym Gościom miejsce parkingowe oraz dostęp do bezprzewodowego internetu, z myślą o narciarzach przygotowane zostało również pomieszczenie na sprzęt. Za domem znajduje się altana z miejscem na grilla i plac zabaw dla dzieci, ponadto na życzenie Gości możemy zorganizować ognisko, przejażdżkę wozem lub kulig z pochodniami.

Nasi Goście mają 10% zniżki na wyciąg narciarski "Koziniec" w Czarnej Górze!


Z naszego domu niedaleko jest do miejsc takich jak:

  • Zakopane i okolice
  • Morskie Oko
  • Zalew Czorsztyński
  • Trzy Korony
  • przejście graniczne na Słowację
  • baseny termalne w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej - 4 km


Górzysta okolica z pięknymi widokami zachęca do spacerów nad rzeką Białką i do lasu a także do wycieczek rowerowych.

 Jurgów odznacza się niesamowitym położeniem, pod samymi szczytami, za dala od miast, tuż przy słowackiej granicy. W okolicy zobaczyć można ciekawy zespół szałasów pasterskich. Warto również z Jurgowa wybrać się w Tatry Wysokie Polskie i Słowackie. Poza turystyką pieszą okolice Jurgowa obfitują w dogodne tereny do jazdy rowerowej.
Zimą największą atrakcją Jurgowa jest znakomicie przygotowana stacja narciarska Jurgów-SKI. Działa zaledwie od czterech sezonów, a już pojawia się w czołówce rankingów wyciągów w Małopolsce. Stok w Jurgowie jest sztucznie naśnieżany, o nachyleniu północno-zachodnim, co sprawia, że nawet przy braku opadów śniegu, możliwe jest doskonałe przygotowanie tras narciarskich i maksymalne wydłużenie sezonu narciarskiego. 

Zapraszamy!