X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Ziaciówka

Zobacz szczegóły Potok Grocholów 18
34-532 Jurgów
tel. 790-290-168

 

Ziaciówka jest świetną bazą noclegową dla osób szukających komfortowych warunków w dobrej cenie! Jeśli planujesz wyjazd w góry, czy to w sezonie letnim czy zimowym, zapewnimy Tobie i Twoim bliskim niezapomniany pobyt u podnóża Pawlikowskiego Wierchu.

 

 

Nasz obiekt znajduje się w Rzepiskach, to urokliwa podhalańska miejscowość z najpiękniejszą panoramą Tatr na Podhalu. W pobliżu Białka Tatrzańska oddalona od Ziaciówki o ok. 5 km, Zakopane 18 km, baseny termalne ok. 5 km, do granicy ze Słowacją ok. 4 km

 

Ziaciówka posiada pokoje 2, 3 i 4 osobowe. W każdym z nich znajduje się łazienka, tv z płaskim ekranem, krzesła, stolik, suszarka, lodówka, taras, aneks kuchenny. W obiekcie współna w pełni wyposażona kuchnia ogólnodostępna (płyta indukcujna, mikrofala, czajnik itd). Ponadto bezpłatne WiFi, sala zabaw dla dzieci. Możliwość dostawki do każdego pokoju max 1 łóżko (należy to wcześniej uzgodnić).

Do odpoczynku świetnie nadaje się ogród, gdzie można napalić grila lub ognisko i rozkoszować się pięknym widokiem na Tatry

Doskonała baza wypadowac na górskie szlaki oraz narty, w pobliżu znajduje się mnóstwo stoków narciarskich o różnych poziomach trudności.

 

Rzepiska to miejscowość leżąca nad trzema potokami: Potok Bryjów, Potok Grocholów i Potok Wojtyczków. To właśnie od nich powstały nazwy 3 osiedli, z których składa się wieś. Potoki Wojtyczków i Grocholów stanowią prawy dopływ Jurgowczyka, zaś potok Bryjów wpada bezpośrednio do Białki, która ma wyznaczony szlak kajakowy oraz łowiska pstrągów, a wzdłuż rzeki biegnie ścieżka spacerowa. Przez Rzepiska przebiegają 2 ciekawe szlaki turystyczne: niebieski - ciągnie się z północy na południe, przechodząc przez Rzepiska w okolicy Pawlikowego Wierchu i przysiółka Pawlik, by dotrzeći do wzgórza po wschodniej stronie wioski i zahaczyć o końcowy odcinek drogi z Grocholowego Potoku, a także szlak czerwony - najłatwiej znależć w dolinie Bryjowego Potoku i idąc nim na wschód między Sarmowską Grapą i Pawlikowym Wierchem można dojść do Dursztyna i granią Pienin Spiskich dojść do Zamku w Niedzicy.