X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Dworek nad Białką

Zobacz szczegóły ul. Tatrzańska 4
34-532 Czarna Góra
tel. 506539055

Dworek nad Białką to komfortowy obiekt wypoczynkowy, nowoczesnosny, a jednocześnie nawiązujacy do tradycji regionu.

Dworek nad Białką oferuje 39 miejsc, w 15 pokojach.

W każdym z pokojów jest:
TV Smart,
lodówka,
własna łazienka,
suszarka do włosów,
podgrzewacz do ręczników,
ręczniki,
funkcjonalne meble
WiFi.


Oferujemy pokoje z łazienkami oraz TV, dwu, trzy oraz czteroosobowe, dysponujemy także dwupokojowym apartamentem sześcioosobowym.


Możecie Państwo wybrać pokój idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Do dyspozycji:

Komfortowe dwuosobowe pokoje, z możliwością dostawki dla dziecka. Do użytku gości oddajemy zbiorczy aneks kuchenny na tym samym piętrze Dworku.

Pokoje trzyosobowe z aneksem kuchennym. Pokój dla trzech osób dorosłych, z własnym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Czteroosobowe apartamenty z aneksem kuchennym. Dwupokojowy apartament czteroosobowy, z własnym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Studio 2+2 osoby To idealna opcja zarówno dla rodzin z dziećmi, których rodzice czasem potrzebują chwili intymności, jak i dla młodych grup przyjaciół. Dwa, położone obok siebie dwuosobowe pokoje, z zamykanymi na klucz drzwiami. Takie rozwiązanie sprawia, że możecie Państwo w każdej chwili przejść z jednego pokoju do drugiego, z pominięciem korytarza. Do użytku gości oddajemy zbiorczy aneks kuchenny na tym samym piętrze Dworku.


W naszym menu znajdują się zarówno popularne polskie dania, jak i właśnie potrawy regionalne.
 
 Do Państwa dyspozycji oddajemy bawialnię dla dzieci, sale kominkową, saunę,  duży ogród z pięknym widokiem na góry. Naszym gościom bezpłatnie oferujemy ogrodzony parking na terenie Dworku.
 
 Dla aktywnych przygotowaliśmy narciarnię i rowerownię, w której bezpiecznie będziecie mogli Państwo przechowywać swój sprzęt, bez konieczności wnoszenia go do pokojów, a także aż 20% zniżki na stacje narciarskie oraz baseny termalne.